KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / MÃ¥lning 13003392
*
nr 1300 3392
MÃ¥lning
Japan, erotiskt motiv, på pannå, ca 9,5x13,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 januari 2020
kl 20:39:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/1 21:29:03
1
100 kr
9/1 16:35:18
2
Vinnande bud
9/1 17:48:57
1
200 kr
9/1 17:48:57
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien erotica erotiska motiv erotiskt motiv japan japansk målning vattenfärg
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
13 maj kl 19:52
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:55
-
6120 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:59
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:50
-
1037 Oljemålning
Anders Wahlgren. Signerad, daterad 1907, Stockholm..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:48
-
6162 Oljemålning
Eva Kellberg, Monogramsignerad. Olja på duk, 65x51..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:57
*
MÃ¥lning
Läs om budbetjänten
nr 1300 3392
MÃ¥lning
Japan, erotiskt motiv, på pannå, ca 9,5x13,5 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 januari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/1 21:29:03 | 1 | 100 kr |
9/1 16:35:18 | 2 | Vinnande bud |
9/1 17:48:57 | 1 | 200 kr |
9/1 17:48:57 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien erotica erotiska motiv erotiskt motiv japan japansk målning vattenfärg
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
13 maj kl 19:52 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:55 -
6120 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:59
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:50 -
1037 Oljemålning
Anders Wahlgren. Signerad, daterad 1907, Stockholm..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:48 -
6162 Oljemålning
Eva Kellberg, Monogramsignerad. Olja på duk, 65x51..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:57